Domēna vārda pārnešana uz cloudhosting.lv serveriem

Turpinot lietot mājas lapu cloudhosting.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk. Piekrītu

Pārvietot domēnu uz cloudhosting.lv serveri

Variants №. 1 - tā sauktā pilnā domēna vārda pārnešana uz mūsu serveriem.

Šīs veids ir viss plašāk pielietotais, Jūs pilnība uzticat mūsu uzņēmumam tehniskās raizes par Jūsu domēna vārdu, pēc kā, mūsu uzņēmums nes pilnu atbildību par Jūsu domēna vārda darbību un funciolitāti uz hostinga. Savukārt, Jums parādīsies iespēja vadīt savu domēna vārdu un veikt nepieciešamus tehniskas izmaiņas ar ērtu WEB DNS vadības paneli un ierobēžojumu tehnisko parametru ievadīšanā nebūs, kā piemēram NIC.LV sistēmā. Lai veiktu domēna pārnešanu uz mūsu uzņēmuma NS serveriem, ir nepieciešams Jūsu domēna vārdu deliģēt uz cloudhosting.lv NS serveriem:

ns.cloudhosting.lv IP-адрес 91.220.43.5 (ipv6 2a03:3440::91:220:43:5) (primārais / master)
ns2.cloudhosting.lv IP-адрес 185.8.60.254 (ipv6 2a03:3440::185:8:60:254) (sekondārais / slave)

Variants Nr. 2 - reģistratūras maiņa.

Sakarā ar to, ka mūsu uzņēmumam ir Oficiālais Latvijas Republikas "*.lv" zonas reģistrātors, mēs saviem klientiem piedāvājām savus domēna vārdus kas ir "*.lv" zonā pārnest uz "CloudHosting" reģistratūru.

Lai pārnestu Jūsu domēna vārdu uz "CloudHosting" reģistratūru, Jums ir nepieciešams nosūtīt e-pastu uz e-pasta adresi dns-reg@nic.lv ar sekojošu tekstu:

Sveicināti.
Lūdzu manu domēna vārdu "domēna.lv" pārnest uz CloudHosting reģistratūru.
Jau iepriekš, paldies. 

Pēc šīs darbības Jūsu domēna vārds 24 stundu laikā tiks automātiski pārnests uz "CloudHosting" reģistratūru un deleģēts uz mūsu uzņēmuma NS serveriem.