Kā atkārtoti instalēt MySQL WHM / cPanel serverī

Turpinot lietot mājas lapu cloudhosting.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk. Piekrītu

Kā atkārtoti instalēt MySQL WHM / cPanel serverī

Ir daži gadījumi, kad jums ir pilnībā jāpārinstalē MySQL vai MariaDB neatkarīgi no tā, vai pakete ir bojāta vai tai ir problēmas, vai arī, ja mūsu gadījumā ar klientu jums ir instalēts nestandarta pakalpojums un jūs saņemat šādus ziņojumus kā:

Mēs gaidījām jaunināšanu līdz 5.6; tomēr pašlaik sistēma darbojas ar 5.5 versiju. vietnē /usr/local/cpanel/Whostmgr/Mysql/Upgrade.pm 839.rindā. Informācija par versiju iegūta no sistēmas.

vai

file /usr/share/man/man1/mysql_config.1.gz from install of MySQL55-devel-5.5.52-1.cp1156.x86_64 conflicts with file from package MariaDB-devel-5.5.53-1.el6.x86_64 W Error Code: 8

Diemžēl DB pakotņu atkārtota instalēšana nav viegls uzdevums, un to var viegli pāraugt murgā, dažkārt pat izraisīt pilnīgu katastrofu! Tāpēc pārliecinieties, ka esat veicis visu kontu pilnīgas dublējumkopijas, pirms sākat gaidīt sliktāko scenāriju - sākt ar pilnīgi jaunu datubāzi bez lietotājiem vai tabulām. Es iesaku jums veikt dublējumkopijas no WHM dublēšanas saskarnes, kā arī veikt tiešu mysql datu bāzes direktorija failu izgāztuvi, kuru varat atrast zemāk esošajā vietā:

cd /var/lib/mysql/

Kad esat pārliecināts, ka jums ir rezerves plāns, ja viss neizdodas, varat turpināt tālāk norādītās darbības, lai noņemtu visas MySQL / MariaDB pakotnes un atkārtoti instalētu tās ar WHM.

MySQL / MariaDB RPM noņemšana

Pirmkārt, jums jāzina MySQL / MariaDB RPM, kas ir instalēti jūsu serverī. Šajā jautājumā šī komanda:

rpm -qa | grep -i mysql

Pēc tam noņemiet nepieciešamās MySQL / MariaDB RPM serverī, izmantojot komandu yum. Tālāk ir sniegts piemērs. Vienkārši atcerieties atsaukties uz iepriekš atgriezto sarakstu un izsaukt “yum remove x”, kur x ir virkne no katras iepriekš atgrieztās rindas.

yum remove MySQL55-shared-5.5.37-2.cp1136.x86_64
yum remove MySQL55-devel-5.5.37-2.cp1136.x86_64
yum remove MySQL55-client-5.5.37-2.cp1136.x86_64

Pēc tam noņemiet mysql pid failu, izmantojot šādu komandu:

rm -f /var/lib/mysql/*.pid

MySQL / MariaDB RPM atkārtota instalēšana

Beidzot jāinstalē ar WHM / cPanel saderīgas datu bāzes RPM, to var izdarīt, izmantojot vienu komandu:

/scripts/check_cpanel_rpms –fix

Tagad MySQL MariaDB tiks atkārtoti instalēts, pamatojoties uz WHM iestatīto DB versiju, visbeidzot no MySQL / MariaDB Upgrade izvēlnes WHM jums vajadzētu būt iespējai jaunināt uz vēlamo sistēmu un versiju.

Trūkst datu bāzes?/h2>

Ja atklājat, ka tagad trūkst visu datu bāzu, jums būs jāizpako dublējums, ko izveidojāt direktorijā / var / lib / mysql / no dublējumiem pa vienam. Šī pieeja nodrošina vismazāko laiku atkarībā no visiem izrietošajiem jautājumiem, ti. ja tas darbojas, tas būs ātri, ja jūs varat atjaunot manuālo direktoriju dublējumu, tad gandrīz nav papildu laika, ja tas joprojām nespēlē bumbu, tad acīmredzot visvairāk laikietilpīgi tiks manuāli atjaunot kontu dublējumus. Bet nekad nenovērtējiet par zemu rezerves plānu!

Ja jums nepieciešama mūsu palīdzība, lai novērstu jebkuru problēmu ar jūsu serveri. Lūdzu, sazinieties ar mums.