Lejupielādējiet un instalējiet Microsoft Teams

Turpinot lietot mājas lapu cloudhosting.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk. Piekrītu

Lejupielādējiet un instalējiet Microsoft Teams

Microsoft Teams ir jauna programmatūra no globālā IT giganta, kas paredzēta, lai izveidotu telpas uzņēmuma darbam, saziņai, failu koplietošanai, sapulču koordinēšanai, komandas piezīmju izveidošanai un citam. Korporācija Microsoft iepazīstināja pakalpojumu kā daļu no Office 365 komplekta, kas izstrādāts, lai konkurētu ar populāro Slack. Microsoft Teams ir integrēts lielākajā daļā citu Windows biroja un uzņēmuma produktu.

Kā lejupielādēt un instalēt Microsoft Teams

Lietojumprogrammas oficiālie izplatījumi tiek mitināti vietnē.microsoft.com. Mūsdienās izstrādātāji piedāvā šo programmatūru vairāk nekā 180 pasaules valstīs 18 valodās. Pašlaik tikai Office 365 Enterprise un Business lietotāji var instalēt un izmantot Teams.

Office 365, kas nav uzņēmējdarbības (personālie, mājas, studentu) īpašnieki, nevar piekļūt Microsoft Teams.

Instalējiet Teams savā datorā

Lai sāktu lejupielādēt instalācijas failus datoriem ar Windows un OS X operētājsistēmām, dodieties uz sadaļu Lejupielādes vietnē komandas.microsoft.com . Šajā lapā būs saites uz instalācijas faila lejupielādi:

 • Windows 32 bitu versijām 7/8/10;
 • operētājsistēmai Windows 75 bitu 7/8/10;
 • operētājsistēmām OS X.
 • Windows operētājsistēmās ir jāpalaiž lejupielādētais fails. Instalēšana tiek pabeigta automātiski, un lietotāja priekšā parādās autorizācijas logs ar prasību norādīt darba konta pieteikumvārdu un paroli.

  Apple datoros velciet instalētāja ikonu mapē Applications, un instalēšana notiks automātiski.

  IOS, Android un Windows Phone

  Lai to izmantotu mobilajās ierīcēs, jums ir jālejupielādē un jāinstalē Microsoft Teams no attiecīgās platformas oficiālā veikala:

  1. Atveriet viedtālrunī vai planšetdatorā AppStore / Play Market / Windows Phone Store

  2. Dodieties uz Meklēt un meklēšanas lodziņā ievadiet “Microsoft Teams”.

  3. Rezultātu lapā dodieties uz pirmo lietotnes lapu.

  4. Instalējiet lietojumprogrammu atbilstoši operētājsistēmas secībai.

  Saites uz mobilo lietotņu lejupielādi no attiecīgajiem veikaliem ir pieejamas arī vietnes Microsoft Teams lejupielādes sadaļā.

  Komandas Microsoft tīmekļa versija

  Lai ātri piekļūtu nederīgam datoram vai mobilajai ierīcei, varat izmantot Microsoft Teams kā tīmekļa lietojumprogrammu, kas atrodas oficiālajā vietnē.

  Saskarnes un noformējuma ziņā tā ir pilnīga darbvirsmas lietojumprogrammas kopija. Tūlīt pēc lapas atvēršanas parādās autorizācijas logs.

  Kas notiks pēc instalēšanas: izveidojiet savu komandu vai pievienojieties

  Sistēmas dalībnieki savstarpēji sazinās komandu ietvaros. Pēc noklusējuma pirmās pieteikšanās laikā lietojumprogramma nekavējoties atver saskarni jaunas komandas izveidošanai. Turpmāk, lai to izdarītu, ekrāna kreisajā pusē būs jāatver cilne Komandas un noklikšķiniet uz vienuma Izveidot komandu. Turpmākās darbības iesaka nekavējoties papildināt cilvēku apvienību un veikt tās pamatkonfigurāciju. Ielūgumi viņiem tiks automātiski nosūtīti.

  Ja saņēmāt uzaicinājumu uz Microsoft Teams no cita lietotāja, jums būs jānoklikšķina uz saites no e-pasta. Pēc novirzīšanas uz komandas.microsoft.com jums būs jādodas uz cilni Lejupielādes, lai lejupielādētu lietojumprogrammu attiecīgajai platformai. Varat arī pieteikties lietojumprogrammas tīmekļa versijā.

  Zinot, kā lejupielādēt un instalēt Microsoft Teams, varat organizēt modernu tehnoloģisko telpu, lai ātri atrisinātu biznesa problēmas. Tas jo īpaši attiecas uz uzņēmumiem, kuros ir instalētas korporatīvās Windows 7+ versijas.