Kā instalēt OpenCart uz CentOS 7

Turpinot lietot mājas lapu cloudhosting.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk. Piekrītu

Kā instalēt OpenCart uz CentOS 7

OpenCart ir bezmaksas un atvērtā koda e-komercijas tīmekļa lietojumprogramma. Tas ir rakstīts PHP un izmanto MySQL, lai saglabātu savu datu bāzi. OpenCart ir Magento alternatīva, un tam ir diezgan līdzīgs funkciju komplekts. Jūs varat viegli pārvaldīt produktus, kategorijas, klientus, kuponus un pasūtījumus. Tam ir arī iebūvēts SEO un vairāku veikalu funkcija, kas nozīmē, ka jūs varat viegli pārvaldīt vairākus veikalus no viena administratora interfeisa. Varat paplašināt tā funkcijas, izmantojot tūkstošiem pieejamo motīvu un spraudņu. Tas atbalsta vairākus maksājumu vārtus, produktu pārskatus un vērtējumus, atlīdzības punktus. Tas ir daudzvalodu tulkojums vairāk nekā 40 valodās un atbalsta daudzvalūtu. Vairāk nekā 342 000 uzņēmēju izmanto OpenCart sava biznesa vadīšanai. Šajā apmācībā mēs instalēsim OpenCart uz CentOS 7 servera.

Prasības

OpenCart neprasa īpašas aparatūras prasības. Visas nepieciešamās atkarības tiks instalētas visā apmācībā. Jums būs nepieciešama minimāla CentOS 7 instalēšana ar piekļuvi saknei tajā. Ja esat pieteicies kā lietotājs, kurš nav saknes, varat palaist sudo -i, lai pārslēgtos uz saknes lietotāju.

OpenCart instalēšana

Pirms jebkura pakotnes instalēšanas ieteicams atjaunināt pakotnes un repozitoriju, izmantojot šo komandu.

yum -y update

Kad esat atjauninājis sistēmu, varat turpināt instalēt LAMP kaudzīti. Sāciet LAMP instalēšanu, instalējot Apache tīmekļa serveri un MariaDB, kas ir MySQL dakša, izmantojot šo komandu.

yum -y install httpd mariadb-server mariadb

OpenCart var instalēt jebkurā PHP versijā, kas ir augstāka par 5.4. Tā kā PHP v5.4 ir beidzies ekspluatācijas laiks, mēs uzstādīsim PHP 7, lai uzlabotu veiktspēju un drošību. PHP 7 nav iekļauts noklusējuma YUM repozitorijā, tāpēc jums sistēmā būs jāpievieno Webtatic repozitorijs. Webtatiskajam repozitorijam ir nepieciešams EPEL repozitorijs. Palaidiet šo komandu, lai instalētu EPEL repozitoriju.

yum -y install epel-release yum -y update

Tagad instalējiet Webtatic repozitoriju, izmantojot šīs komandas.

rpm -Uvh https://mirror.webtatic.com/yum/el7/webtatic-release.rpm yum -y update

Lai instalētu PHP 7.1 un visus nepieciešamos PHP moduļus, palaidiet šo komandu.

yum -y install php71w php71w-curl php71w-mysqli php71w-cli php71w-zlib php71w-gd php71w-mcrypt php71w-mbstring php71w-xml

Kad esat uzstādījis PHP, varat pārbaudīt PHP versiju, izmantojot šo komandu.

php -v

Jums vajadzētu iegūt līdzīgu izvadi.

[root@liptan-pc ~]# php -v
PHP 7.1.5 (cli) (built: May 12 2017 21:54:58) ( NTS )
Copyright (c) 1997-2017 The PHP Group
Zend Engine v3.1.0, Copyright (c) 1998-2017 Zend Technologies

Tagad sāciet Apache tīmekļa serveri un ļaujiet tam startēt sāknēšanas laikā, izmantojot šo komandu.

systemctl start httpd systemctl enable httpd

Lai palaistu MariaDB un ļautu tam sākties sāknēšanas laikā, izmantojot šīs komandas.

systemctl start mariadb systemctl enable mariadb

Tagad palaidiet šīs komandas, lai nodrošinātu MySQL vai MariaDB instalēšanu.

mysql_secure_installation

Tas darbinās nelielu skriptu, kurā jums tiek lūgts norādīt saknes paroli MariaDB. Tā kā mēs tikko uzstādījām MariaDB, saknes parole nav iestatīta, vienkārši nospiediet enter, lai turpinātu. Tas prasīs, vai vēlaties iestatīt saknes paroli savai MariaDB instalācijai, izvēlieties y un iestatiet spēcīgu paroli instalēšanai. Tas arī lūgs noņemt testa datu bāzes un anonīmus lietotājus. Lielākā daļa jautājumu ir pašsaprotami, un uz visiem jautājumiem jums vajadzētu atbildēt yes vai y. Lai izveidotu datu bāzi, vispirms mums būs jāpiesakās MySQL komandrindā. Palaidiet šo komandu tam pašam.

mysql -u root -p

Tas prasīs ievadīt paroli, norādīs MySQL saknes paroli, kuru esat iestatījis iepriekš. Tagad palaidiet šo vaicājumu, lai izveidotu jaunu datu bāzi OpenCart instalēšanai.

CREATE DATABASE ocart_data;

Iepriekš minētais vaicājums izveidos datu bāzi ar nosaukumu ocart_data. Pārliecinieties, ka katra vaicājuma beigās izmantojat semikolu, jo vaicājums vienmēr beidzas ar semikolu. Kad datu bāze ir izveidota, jūs varat izveidot jaunu lietotāju un piešķirt visas atļaujas datubāzes lietotājam. Datu bāzēm nav ieteicams izmantot saknes lietotāju. Lai izveidotu jaunu datu bāzes lietotāju, izpildiet šo vaicājumu.

CREATE USER 'ocart_user'@'localhost' IDENTIFIED BY 'StrongPassword';

Iepriekš minētais vaicājums izveidos lietotāju ar lietotājvārdu ocart_user. Ocart_user vietā varat izmantot jebkuru vēlamo lietotājvārdu. Aizstāt StrongPassword ar spēcīgu paroli. Tagad nodrošiniet atbilstošas privilēģijas datu bāzes lietotājam, salīdzinot ar izveidoto datu bāzi. Palaidiet šo komandu.

GRANT ALL PRIVILEGES ON ocart_data.* TO 'ocart_user'@'localhost';

Tagad palaidiet šo komandu, lai nekavējoties piemērotu izmaiņas datu bāzes privilēģijās.

FLUSH PRIVILEGES;

Izejiet no MySQL uzvednes, izmantojot komandu exit. Tā kā mums ir sagatavotas visas atkarības, tagad instalēšanas pakotni varam lejupielādēt no OpenCart vietnes.

cd /var/www wget https://github.com/opencart/opencart/releases/download/2.3.0.2/2.3.0.2-compiled.zip -O opencart.zip

Saiti uz jaunāko lietojumprogrammas versiju vienmēr varat atrast OpenCart lejupielādes lapā. Izvelciet arhīvu, izmantojot šo komandu.

unzip opencart.zip -d opencart

Ja jums nav instalēts pakotne, varat palaist

 yum -y install unzip

Jums būs jāpārdēvē arī konfigurācijas faili. Palaidiet tālāk norādītās komandas.

mv /var/www/opencart/upload/config-dist.php /var/www/opencart/upload/config.phpmv /var/www/opencart/upload/admin/config-dist.php /var/www/opencart/upload/admin/config.php

Tagad jums būs jāizveido virtuāla resursdators jūsu tīmekļa lietojumprogrammai. Palaidiet šo komandu tam pašam.

nano /etc/httpd/conf.d/shop.yourdomain.com.conf

Ielīmējiet failā šādas rindas:


ServerAdmin me@liptanbiswas.com
DocumentRoot "/var/www/opencart/upload"
ServerName shop.yourdomain.com
ServerAlias www.shop.yourdomain.com

Options Indexes FollowSymLinks
AllowOverride All
Order allow,deny
Allow from all
Require all granted

ErrorLog "/var/log/httpd/shop.yourdomain.com-error_log"
CustomLog "/var/log/httpd/shop.yourdomain.com-access_log" combined

Aizstājiet shop.yourdomain.com ar jebkuru domēnu vai apakšdomēnu, kuru vēlaties izmantot, lai piekļūtu programmai. Saglabājiet failu un izejiet no redaktora. Palaidiet šo komandu, lai restartētu Apache serveri.

systemctl restart httpd

Tagad jums būs jānorāda tīmekļa servera lietotājam lietojumprogrammas īpašumtiesības, izmantojot šo komandu.

cd /var/www chown -R apache:apache /var/www/opencart

Jums, iespējams, būs jāļauj arī HTTP trafiks 80. portā caur ugunsmūri, ja jūs to izmantojat. Izpildiet šīs komandas, lai to izdarītu.

firewall-cmd --zone=public --permanent --add-service=http firewall-cmd –reload

Jums būs jāatspējo arī SELinux. Lai īslaicīgi atspējotu SELinux, nepārstartējot serveri, palaidiet šo komandu.

setenforce 0

Lai pilnībā atspējotu SELinux, jums būs jārediģē / etc / selinux / config fails.

nano /etc/selinux/config

Atrodiet šo rindu:

SELINUX=enforcing

Mainiet to uz:

SELINUX=disabled

Pabeidziet instalēšanu, izmantojot tīmekļa pārlūkprogrammu, izmantojot iecienīto tīmekļa pārlūkprogrammu, dodieties uz šo saiti.

http://shop.yourdomain.com

Jūs redzēsit nākamo lapu. Noklikšķiniet uz pogas Turpināt, lai turpinātu. Nākamajā saskarnē instalētājs pārbaudīs, vai jūsu sistēma atbilst visām OpenCart instalēšanas prasībām. Ja esat pareizi ievērojis apmācību, tad visas prasības būs izpildītas. Noklikšķiniet uz pogas Turpināt, lai turpinātu. Nākamajā saskarnē jums būs jāsniedz sīka informācija par datu bāzi un administratoru. Izvēlieties datu bāzes draiveri kā MySQLi. Norādiet lietotājvārdu, paroli un datu bāzes nosaukumu, kuru esat izveidojis iepriekš. Atstājiet noklusējuma vērtību resursdatora nosaukumā, portā un prefiksa tekstlodziņā. Norādiet administratora lietotājvārdu, paroli un e-pastu. Noklikšķiniet uz pogas Continue, lai turpinātu. Tagad ir instalēta OpenCart, pirms piekļuves administratora panelim jums ir jādzēš instalēšanas mape. Palaidiet šo komandu tam pašam.

rm -rf /var/www/opencart/upload/install

Tagad veikala priekšdaļai varat piekļūt, izmantojot šo URL:

http://shop.yourdomain.com

Jūs redzēsit šo vietni. Lai piekļūtu administrācijas informācijas panelim, dodieties uz šo saiti.

http://shop.yourdomain.com/admin

Secinājums

Šajā apmācībā mēs esam iemācījušies instalēt OpenCart uz CentOS 7 servera. Tagad jūs varat izmantot OpenCart, lai tiešsaistē pārdotu savas preces cilvēkiem, kuri atrodas lielā apgabalā. Tas palielinās pārdošanas apjomus un peļņu.