Turpinot lietot mājas lapu cloudhosting.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk. Piekrītu

Iznomājiet virtuālo serveri

Tradicionālais fiziskais serveris Jums nav piemērots? Mēs piedāvājam pieejamu un ērtu alternatīvu - VPS hostings! Vietnē Cloudhosting varat lēti iznomāt mākoņu serveri - ekonomiskai uzņēmuma budžeta sadalei un pilnīgai datu kontrolei.

Cena ar PVN 21%Cena bez PVN
Konfigurācija
Konfigurācija
Servera atrašanās vieta
Latvia
Netherlands
CPU
RAM
Hard drive NVMe
Hard drive HDD
OS
Users count
Microsoft office
Traffic
IPs
create link
Norēķinu periods
Apmaksa reizi mēnesī
Ikmēneša  
10.00 
Apmaksa reizi 3 mēnešos
Ceturkšņa  
28.509.50 € / m , Save 1.50
Apmaksa reizi 6 mēnešos
Pusgada  
54.009.00 € / m , Save 6.00
Apmaksa reizi 12 mēnešos
Katru gadu  
102.008.50 € / m , Save 18.00
Jūsu atlaide 0 %
( lasīt )
Pasūtīt
  • VMware - Ļauj izmantot jebkuru distributību mākoņa vidē. Resursu palielināšanai nepieciešama virtuālās mašīnas pārstartēšana ar papildus turmākām darbībām operētājsistēmā.
  • Windows Server - Kalpo attālinātam darbam Windows vidē ar iespēju palaist programmas un strādāt tajās. Visbiežāk tiek izmantots, lai personīgajā mākonī darbinātu grāmatvedības programmas un darbinieku kontrolei.

Kam nepieciešams VPS serveris

VPS (virtuālais privātais serveris) ir labs kompromiss starp klasisko fizisko un parasto virtuālo serveri. Lietotājam tiek piešķirta operatīvā atmiņa, apstrādes jauda un diska vieta. Tā ir uzlabota virtualizācijas tehnoloģija ar īpašu arhitektūru, kas sniedz vairākas priekšrocības:

Šo priekšrocību dēļ VPS hostings ir piemērots dažādiem uzdevumiem. Virtuālais serveris ļauj mitināt vietnes ar lielu slodzi, pasta pakalpojumus, projektus, kuriem nepieciešama specializēta programmatūra vai liels diska vietas apjoms.

Izdevīga noma no Cloudhosting

Ja Jums nepieciešama pieejama virtuālā servera noma ar vislabākajiem noteikumiem, izmantojiet mūsu uzņēmuma pakalpojumus. Cloudhosting nodrošina piekļuvi uzticamiem mākoņu serveriem uz SDD diskiem. Mēs saviem abonentiem piedāvājam vairumu priekšrocību:

Cloudhosting piedāvā vispieejamākās cenas par VPS serveri Latvijā. Sazinieties ar mums un tūlīt kļūstiet par mūsu uzņēmuma abonentu - mēs izvēlēsimies individuālu risinājumu, kas ir ideāli piemērots Jūsu projektiem!