Serveru tirdzniecība

Turpinot lietot mājas lapu cloudhosting.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk. Piekrītu

Serveru tirdzniecība, datortehnikas un programmatūras tirdzniecība

Mūsu uzņēmums pārdod datorus, viņu komplektējošās detaļas un aksesuārus, kā arī citu biroja tehniku​korporatīvajiem klientiem. Mēs strādājam ar labākajiem tehnikas ražotājiem un IT tīklu sistēmu tehnikas izstrādātājiem, lai pedāvatu tikai augstākās kvalitātes un drošus produktus un pakalpojumus. Mūsu uzņēmums ir visaptverošas IT pakalpojumu sfērā un pilnībā atbilst ikviena klienta biznesā nepieciešamam tehniskam atbalstam. Mēs ne tikai pārdodam jaunus datorus un biroja tehniku​​, bet veicam montāžas darbus visām ierīcēm un to uzturēšanu nakotnē. Tieši visaptveroša pieeja ir raksturīga mūsu uzņēmuma datoru un biroja tehnikas pārdošanas koncepcijai. Mūsu speciālisti sniegs Jums padomu, palīdzēs jums pieņemt pareizos lēmumus, pamatojoties uz uzņēmējdarbības vajadzībām un budžeta, iegādāto aprīkojumu mēs piegādāsim uz Jūsu norādīto vietu, izdevīgā Jums laikā un, protams, veiksim visu nepieciešamo, lai viss strādātu. Mēs veiksim izmaiņas palīgmateriālos, uzpildīsim izejmateriālus, atjaunināsim programmatūru un, ja būs nepieciešams veiksim remontu.

Mūsu klienti atbrīvos sevi par nepieciešamību meklēt veikalus, kas pārdod datorus un to piederumus, palīgmateriālu piegādātājus un apkalpošanas speciālistus. Vēršoties pie mums, klients saņem pilnu komplektu tehnikas un biroja darbības sagatavošanu un apkalpošanu. Mēs piedāvājam abonēšanas pakalpojumu, gan mazajiem, gan lielājiem uzņēmumiem ar plašu sazarotu struktūru.

Papildus datoru un citu iekārtas tirdzniecībai, mēs veiksim iekārtu modernizāciju, projektēsim un izveidosim LAN tīklus, atjaunosim nozaudētus datus, tīrīsim sistēmas no vīrusiem un citām nevajadzīgām lietām, lai aizsargātu informāciju uzstādīsim nepieciešamo tehniku un programnodrošinājumu. Mēs vienmēr atbalstam mūsu klientus, ja ir nepieciešams dators, klēpjdators vai cita iekārta, bet klients vēlas tos iegadāties uz pēcapmaksu.

Sīkāku informāciju Jūs variet iegūt piezvanot mums uz ofisu vai rakstot uz e-pastu.