Serveru izvietošana

Turpinot lietot mājas lapu cloudhosting.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk. Piekrītu

Serveru izvietošana datu centrā

Jūsu serveris tiks ievietots mūsdienīgi aprīkotā telpā, pilnībā nokomplektētā ar jaunākajām tehnoloģijām. Ja nepieciešams, mēs varam veikt Jūsu iekārtu piegādi līdz mūsu datu centram.

1U / Tower
Uzstādīšana Bezmaksas
Bezmaksas IPv4 adreses 1
Elektroenerģijas cena
03.2024 - € 0.1890/kWh
02.2024 - € 0.2033/kWh
01.2024 - € 0.2823/kWh
Uplink 1 Gbit/s
Cena/mēn. 40.00 €
Visas cenas ir norādītas bez PVN 21%.

Papildus datu centra pakalpojumi

Cena/mēn.
Papildus vieta 1U statnē 20.00 €
Sekundārāis barošanas bloks 10.00 €
Papildus IPv4 adrese 2.00 €
Tīkls /29 IP adreses (5 gab.) 10.00 €
Tīkls /28 IP adreses (13 gab.) 24.00 €
Tīkla iekārtas 1U izvietošana datu centrā CloudHosting 40.00 €
BGP protokola pieslēgšana 50.00 €
Announcement PI prefix IP-addresses 20.00 €
Papildus uplink 1Gbsp/s 50.00 €
Garantēta datu pārraides ātruma nodrošināšana (1 Gbit/s) 600.00 €
Visas cenas ir norādītas bez PVN 21%.

Protams, katram web projektam vai datu apstrāde kompleksam ir nepieciešams uzticams un ātrdarbīgs aprīkojums. Colocation - tas ir ne tikai Serveru izvietošana attālinātā datu centrā, bet arī pastāvīgs, profesionāls tehniskais atbalsts un iekārtu uzturēšana, u.t.t.

Serveru izvietošana datu centrā Eiropā (Latvijā)

Uzņēmuma «CloudHosting» rīcībā viss nepieciešamo aprīkojums un pieredze, lai izvietotu serveri datu centrā un veikt nākotnē nepārtrauktu diennakts apkalpošanu. Mēs pievēršam īpašu uzmanību visiem klientiem, kas mums uzticas, jūs varat būt pārliecināti par informācijas konfidencialitāti kas glabājas jūsu datu nesējos.

Pakalpojumu kvalitāte Jūs patīkami pārsteigs, jo mēs patiešām esam profesionāļi, gatavi piedāvāt individuālu pieeju katram klientam.

Pakalpojumu kvalitāte Jūs patīkami pārsteigs, jo mēs patiešām esam profesionāļi, un gatavi piedāvāt individuālu pieeju katram klientam.

Priekšrocības izvietojot serveri pie mums

Pirmkārt, mēs nepārtraukti attīstāmies un periodiski ieviešam inovatīvas tehnoloģijas un visjaudīgākās tīkla iekārtas. Savienojums ar ātrgaitas interneta kanāliem ar rezerves caurlaidības jaudu ir tikai daļa no mūsu konkurences priekšrocībām. Gribētos atzīmēt, ka jūsu iekārtu izvietošanu datu centrā «CloudHosting» tas ir:

Pasūtot izvietošanu pie mums, Jūs atbrīvojat sevi no visām problēmām un darbiem servera apkalpošanā. Un pat, ja radīsies tehniskas kļūmes, mēs varam ātri nodrošināt, Jūsu iekārtas, ar rezerves daļām un manuāli veik iestatījumu izmaiņas.

Vēl ir jautājumi? Zvaniet mūsu klientu apkalpošanai vai nosūtiet mums e-pastu ar jautājumiem, un mēs obligāti atrisināsim tos, cik drīz vien iespējams.