Fortinet produkti un risinājumi

Turpinot lietot mājas lapu cloudhosting.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk. Piekrītu

Piedāvājums kopā ar Fortinet: jauns drošības līmenis jūsu biznesam

Fortinet - inovatīva uzņēmums, kas piedāvā uz priekšu vērstus risinājumus tīkla drošības jomā. Šajā partnerībā mēs esam gatavi piedāvāt jums klāstu pakalpojumu un produktu, nodrošinot pilnīgu drošību jūsu IT infrastruktūrai.

Kā Fortinet pārdevējs mēs piedāvājam saviem klientiem jaunās paaudzes FortiGate ugunsmūrus, kas paredzēti efektīvai korporatīvo tīklu aizsardzībai pret kaitīgo programmatūru, drošības izmantošanu un bīstamiem tīmekļa vietnēm gan šifrētā, gan neshifrētā datplūsmā. Integrācija ar citiem Fortinet drošības pakalpojumiem nodrošina papildu draudu izlūkošanu un citas dziļas drošības iespējas, būtiski paaugstinot drošības redzamības un pārklājuma līmeni.

Mūsu ekspertu komanda ir gatava palīdzēt jums orientēties Fortinet produktos, lai atrastu vislabāko risinājumu, kas atbilst jūsu vajadzībām. Lai pasūtītu Fortinet licences, lūdzu, rakstiet uz mūsu e-pasta adresi: info@cloudhosting.lv

Piedāvājam Fortinet licences

  FortiGate 100F FortiGate 60F
NGFW Troughput 1.6 Gbps 1 Gbps
GW TO GW IPSec VPN Tunnels 2,500 200
1 Gbe Interface 26 10
10 Gbe Interface 2 0
Threat Protection throughput 1 Gbps 700 Mbps
SSL Inspection throughput 1 Gbps 750 Mbps
High availability configuration Active-Active, Active-Pasive,Clustering Active-Active, Active-Pasive,Clustering
Virtual Domains 10/10 10/10
VPN Performance 11.5 Gbps 6.5 Gbps

FortiCloud

FortiGate Cloud ir Fortinet pilnvara pārvaldes un drošības platforma, kas paredzēta NGFW. Tas ļauj centralizēti pārvaldīt, kontrolēt datplūsmu, analizēt notikumus, atjaunināt un skalot sistēmu. Tas uzlabo drošību un pārvaldību izkliedētos tīklos.

Abonēšana uz FortiGate Cloud parasti ietver dažādas pakalpojumu un funkcionalitātes līmeņus atkarībā no jūsu vajadzībām. Tas var ietvert:

  1. Centralizēta pārvaldība: Iespēja pārvaldīt vairākus FortiGate ugunsmūrus no vienotas mākoņa saskarnes.
  2. Uzraudzība un analītika: Iespēja sekot līdzi tīkla datplūsmai, analizēt drošības notikumus un saņemt paziņojumus par potenciālajām draudēm.
  3. Automātiska atjaunināšana un paziņojumi: Automātiska atjauninājumu uzstādīšana un brīdinājumi par drošības izmaiņām.
  4. Mērogojamība un elastīgums: Iespēja skalot platformu un pielāgot to saskaņā ar jūsu tīkla un organizācijas vajadzībām. Tādējādi, iegādājoties abonementu uz FortiGate Cloud, jums tiek nodrošināta pieeja mākoņa platformai, lai centralizēti pārvaldītu un nodrošinātu jūsu tīkla drošību, izmantojot FortiGate ugunsmūrus.

Tādējādi, iegādājoties abonementu uz FortiGate Cloud, jums tiek nodrošināta pieeja mākoņa platformai, lai centralizēti pārvaldītu un nodrošinātu jūsu tīkla drošību, izmantojot FortiGate ugunsmūrus.

Citi produkti:

FortiGuard Antivīruss

FortiGuard Antivīruss - tas ir Fortinet drošības sistēmas elements, kas atklāj un bloķē vīrusus un kaitīgu programmatūru tīkla līmenī. Tas ir integrēts Fortinet produktos, piemēram, FortiGate ugunsmūros, un aizsargā no dažādām draudēm, izmantojot mākoņa un lokālās datu bāzes.

FortiClient

FortiClient - tas ir Fortinet lietojumprogramma, kas aizsargā ierīces no vīrusiem, nodrošina drošus VPN savienojumus un bloķē kaitīgas tīmekļa vietnes.

FortiGuard IPS

FortiGuard IPS (Intrusion Prevention System) - tas ir Fortinet drošības sistēmas elements, kas atklāj un bloķē tīkla uzbrukumus, izmantojot parakstus un reāllaika trafika analīzi.

FortiToken

FortiToken - tas ir divu faktoru autentifikācijas rīks no Fortinet, kas ģenerē vienreizējas paroles vai žetonus, lai apstiprinātu lietotāju identitāti, ieejot sistēmā.