Mūsu datu centrs

Turpinot lietot mājas lapu cloudhosting.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk. Piekrītu

Par Datu Centru

Mūsu kompānijas datu centrā ir speciāli aprīkotas telpas tehnikas izvietošanai, kur viss ir izveidots, ievērojot standartus un prasības, kas tiek piemērotas šāda tipa objektiem.

Serveru un visu sistēmu darbību diennakti kontrolē mūsu tehniskais personāls. Sistēmu monitorings, ko ir izstrādājuši mūsu speciālisti, ir veidots, lai nodrošinātu nepārtrauktu serveru darbību un kontroli hostinga apkalpošanā.

Datu centrā ir uzstadīti standarta telekomunikāciju skapji 19collu dziļumā 1000mm, kas dod iespēju izvietot jebkurus mūsdienīgus serverus.

Mūsu klienti var izvēlēties daļēju vai pilnīgu izvietošanas pakalpojumu spektru, iekārtām, sistēmām vai infrastruktūrām. Mēs varām piedāvāt un organizēt pasūtītāja iekārtu pieslēgšanu komunikāciju sniedzēja tīklam.

Pateicoties savam datu centram mums ir viss nepieciešamais lai, maksimāli precīzi un elestīgi realizēt katru mūsu klienta vēlmi.

Tehniskais atbalsts 24/7

Jūsu resursus, kas ir novietoti mūsu datu centrā, uzrauga 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā.

Mūsu tehniskais personāls strādā katru darba dienu no 9:00 līdz 17:00, šī laikā Jūs varat pieteikt pakalpojumu vai prasīt atbalstu jau sniedzamajam pakalpojumu klāstam.

Par pakalpojumiem, ko jau sniedzam Jums mūsu datacentrā, mēs atbildam katru dienu un uzraugam 24 stundas diennaktī, lai viss strādātu ātri, droši un korekti.