Virtuālais ofiss

Turpinot lietot mājas lapu cloudhosting.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk. Piekrītu

Risinājums Jūsu ofisam

Galvenais ofiss
Virtuālais privātais tīkls
( angl. virtual private network )
Internets
Ofiss
Ofiss

Kas ir VPN un kam tas nepieciešams

VPN – tā ir tehnoloģija, ar kuras palīdzību iespējams veikt tīkla savienojumu pa virsu citam tīklam (parasti – internetam). Lai saprastu, kam tas nepieciešams, jāsaprot, kādas iespējas tas sniedz.

Mēs piedāvājam

  • Iespēja savienot vairākus ofisus pa visu pasauli
  • Stabils savienojums starp visiem ofisiem
  • Nav nepieciešamības lietot kabeļus starp ofisiem

Jūs varat virtuāli savienot vairākus ofisus vienā lielā. Šis risinājums ļauj Jums savienot tos caur lokālo tīklu. Savienojuma ātrums un kvalitāte starp ofisiem nezūd, neskatoties uz attālumu.

Veiksmīgai biznesa izaugsmei nepieciešams, lai dažādās vietās esošie biroji strādātu vienotā tīklā. Mēs uzprojektēsim Jūsu kompānijai korporatīvo tīklu datu pārraidei ar tiem raksturlielumiem, kas nepieciešami tieši Jums, pat ja biroji atrodas dažādās pilsētās vai valstīs.

Jums jau ir noorganizēts tīkls, bet Jūs atverat jaunus birojus un Jums nepieciešams tiem ātrs pieslēgums, kuru Jums nespēj nodrošināt esošais provaideris. Mēs pratīsim atrisināt Jūsu problēmas izmantojot savus resursus.

Viena no galvenajām VPN savienojuma priekšrocībām – šifrēšana. Mazliet sīkāk:

  • Pirmkārt, tas ir papildus šifrēšanas līmenis pārraidāmajai informācijai no darba vietas līdz attālinātajam serverim.
  • Otrkārt, VPN atļauj izmantot resursus ne tikai no viena darba galda, bet pieslēgties pie personīgās infrastruktūras resursiem, kurai iespējams piekļūt attālināti. Piemēram, lietotājs pieslēdzās un piekļuva savam personīgajam tīklam mākonī un tālāk var pieslēgties servera failiem no savas lokālās mašīnas. Priekš viņa tā ir pieeja saviem virtuālajiem ofisiem ar papildus šifrēšanu.
  • Treškārt, lai pieslēgtos VPN iespējams izmantot divu faktoru autentifikāciju, kas papildus palielina drošību. Piemēram, portatīvā datora zādzības gadījumā, divu faktoru autentifikācijas atslēga glabājas atsevišķi pie īpašnieka, tādēļ piekļuve pie VPN ir bloķēta.
  • Ceturtkārt, ne mazāk interesants VPN plus ir tajā, ka provaideris nespēj izsekot, ko lietotājs dara savā kanālā, tādēļ viņam nebūs zināms pieslēgšanās mērķis, tādejādi veidojas papildus aizsardzība.