3.237.71.23

Maining fermu izvietošana

Maining fermu izvietošana datu centrā

Ferma RX 6
Hashing Power ~180 MH/s
Videokaršu skaits: 6
Videokartes: RX580
Speciālas videokartes mainingam
Ethash: ~180 Mh/s
Equihash: ~1700 Sols/s
Sakomplektēšanas laiks: ~30 dienas
Elektropatēriņš stundā: ~900 W/h
Cena
3700.00
Visas cenas ir norādītas bez PVN.
Izvietošana
Bezmaksas uzstādīšana
Dažādas maksājumu metodes
Dzesēšana
Diennakts apsardze
Ērts klienta personīgais kabinets
Iekārta strādā bez pārtraukumiem
Elektroenerģijas cena ~0.15 €/KW
Cena
50.00
€/mēnesī
Visas cenas ir norādītas bez PVN.
Ferma GPU 6
Hashing Power ~234 MH/s
Videokaršu skaits: 6
Videokartes: P104-100
Speciālas videokartes mainingam
Ethash: ~234 Mh/s
Equihash: ~2460 Sols/s
Sakomplektēšanas laiks: ~30 dienas
Elektropatēriņš stundā: ~1300 W/h
Cena
5500.00
Visas cenas ir norādītas bez PVN.

SVARĪGI: Elektroenerģijas cena neietilpst iekārtas izvietošanas cenā.

SVARĪGI: Elektroenerģijas cena veidojas no elektroenerģijas biržas cenas un dzesēšanas pēc koeficienta: elektroenerģijas patēriņa plus 40% (dzesēšana).

Jūsu maining fermām piedāvājam arī salikšanas pakalpojumus, uzstādīšanu, izvietošanu un apkalpošanu uz pastāvīgu laiku. Savāksim un uzbūvēsim Jūsu fermu pēc Jūsu vēlmēm un vajadzībām. Mūsu speciālisti atradīs Jums vajadzīgo risinājumu.

Maining fermas sakomplektējam tikai un vienīgi no Latvijā oficiāli ievestām komponentēm, uz kurām attiecas ražotāja garantija. Veicam pilnu uzstādīšanu, testēšanu, nonākot pie maksimālās jaudas un stabilitātes.

Telpas Latvijā, kas ir specializētas kriptovalūtas iegūšanas iekārtu izvietošanai. Mūsdienīgs un uzticams elektroenerģijas nodrošinājums, dzesēšana, ventilācija un ugunsdzēšanas iekārtas, izvietošana datu centrā nodrošinās augstu veiktspējas un drošības līmeni.

Kas ir GPU ferma, vienkāršiem vārdiem

GPU maining ferma – tā ir iekārta kriptovalūtas iegūšanai (ģenerēšanai)

Ferma ir kā dators, kas sastāv no vairākām videokartēm (Nvidia vai AMD), pa 6 vai 12 uz vienas mātes plates un paaugstinātas jaudas barošanas bloka.

Izvēlamies fermu, gatavas maining fermas

Šobrīd maining ar videokartēm skaitās vienīgais veids kā iegūt kriptovalūtas, kas nav veidotas specializētām maining iekārtām – ASIC. Starp citu, salīdzinot ar ASIC, maining fermām ar videokartēm ir vairākas priekšrocības. Tās ir remontējamas, uz visām komponentēm darbojas pilna ražotāja garantija un tās var jebkurā mirklī pārdot, neraugoties uz kriptovalūtas kursa un tirgus perspektīvas, jo tās sastāv no jaudīgām spēļu videokartēm, pēc kurām vienmēr ir pieprasījums. ASIC ir paredzēts tikai un vienīgi kriptovalūtas mainingam un nekam citam to izmantot nav iespējams.

Ienākumi un GPU fermas atpirkšanās laiks

Atpirkšanās laiks un GPU fermas ienākumi ir atkarīgi no:

Kopvērtējumā fermas peļņu var iedomāties kā proporcionāli sadalītu starp visiem racējiem no visām ģenerētajām monētām (blokiem). Savukārt, maineri ar savām skaitļošanas jaudām nodrošina tīkla stabilitāti un drošību.

GPU maining fermas garantija

Visas mūsu fermas tiek komplektētas izmantojot oficiālas komponentes uz kurām attiecās ražotāja garantija.

Video karšu garantijas laiks ir 1 līdz 2 gadi, atkarībā no kartes modeļa un ražotāja. Tāpat fermas var tik savāktas uz specializētām video kartēm, kas paredzētas mainingam, uz kurām attiecas speciāla ierobežota garantija, kas ir 3 mēneši.

Garantijas laiks mātes platei, procesoram, atmiņai un SSD diskam ir 1 līdz 3 gadi. Šīs komponentes fermas ekspluatācijas periodā gandrīz nekad netiek bojātas.

ATX barošanas bloka garantija ir 1 līdz 2 gadi.

Garantija uz riser un pārveidotājiem ir 1 mēnesis.