3.237.71.23

Mākoņu kriptovalūtas iegūšana

Mākoņu servera īre kriptovalūtas iegūšanai

NVIDIA P106-100
Abonēšanas maksa 20 €/mēn.
Ethash: ~20 Mh/s
Equihash: ~260 Sols/s
Nav nepieciešams pirkt iekārtas
Nav nepieciešams speciālas zināšanas
Paketes cena
600.00
Visas cenas ir norādītas bez PVN.
Abonēšanas maksa
Apmaksājot par 24 mēnešiem 20% atlaide
Pieejamība P106-100: Februāris-Marts 2018.
Pieejamība P104-100: Februāris 2018.
Ērts klienta personīgais kabinets
Iespējams iegūt: Ethereum, BitcoinGold, Zcash
NVIDIA P104-100
Abonēšanas maksa 40 €/mēn.
Ethash: ~36 Mh/s
Equihash: ~410 Sols/s
Nav nepieciešams pirkt iekārtas
Nav nepieciešams speciālas zināšanas
Paketes cena
950.00
Visas cenas ir norādītas bez PVN.

SVARĪGI: Jūs nomājat daļu servera jaudas, kas ir nokonfigurēts kriptovalūtas mainingam.

SVARĪGI: Nomājamo resursu uzstādīšana un nokonfigurēšana aizņem līdz 30 dienām pēc apmaksas.

BTG
Bitcoin(BTC)
Nicehash
ETH
Ethereum(ETH)
Ethash
ZEC
Zcash(ZEC)
Equihash
Market Cap {BTC_market_cap} {ETH_market_cap} {ZEC_market_cap}
Exchange € 1 BTC = 8106.91 € (4.15 %) 1 ETH = 204.98 € (2.93 %) 1 ZEC = 46.53 € (4.37 %)
Exchange BTC 1 BTC = 1.00000000 BTC 1 ETH = 0.02528792 BTC 1 ZEC = 0.00574093 BTC
Website {BTC_web} {ETH_web} {ZEC_web}

Mākoņu maining (Cloud mining) – pakalpojums piedāvā izīrēt daļu iekārtas jaudas uz noteiktu laiku ar specializētām iekārtām kriptovalūtas ģenerēšanai datu centros.

Kriptovalūta – šifrēta valūta, kura izveidota un kontrolēta ar kriptogrāfiskām metodēm. Šādas sistēmas funkcionē ar blockchain tehnoloģiju palīdzību.

Bitkoin iegūšana («mainings») – sarežģītu matemātisku uzdevumu risināšana. Tīkls ir uzbūvēts tā, lai katras ~ 10 minūtes kāds atrastu jaunu bloku. Par bloka atrašanu tiek atalgots ar bitkoiniem.

Kas ir blockchain vienkāršos vārdos

Blockchain – tā ir tehnoloģija, uz kuras bāzes ir uzbūvēts Bitcoin, Ethereum u.c. Eksistē ari citi iespējami veidi, kam izmantot blockchain.

Blockchain var uzskatīt kā atskaišu grāmatu, kās eksistē katram dalībniekam un, kas pastāvīgi tiek atjaunināta. Šajā grāmatā var aprakstīt jebkuras darbības – sākot no finanšu operācijām ar kriptovalūtas Bitcoin, Ethereum u.c. līdz pat balsojuma rezultātiem vēlēšanās vai identifikācijas datiem.

Blockchain spēja ir tā, ka šīs grāmatas lappuses (bloki) glabājas pie visiem tīkla lietotājiem, pastāvīgi atjauninās un izsūtas uz esošajām lappusēm. Ja kāds mēģina apmānīt sistēmu, “izraujot” vai “pievienojot” grāmatā kādu papildus lappusi, tad sistēma uzreiz vēršas pie desmitiem tūkstošu citu šīs grāmatas versiju un atrod neatbilstošu bloku struktūru.

Blockchain bāzes sistēma sastāv no pastāvīgi augošas bloku kopnes, kas tiek izdalīta starp dalībniekiem izmantojot pīringa tīklu.

No kurienes nāk nauda?

Kriptovalūta – tas ir monētu izveidošanas process par kādu konkrētu laika periodu, kas tiek proporcionāli izdalīts starp maineriem. Racēji ar viņu skaitļošanas jaudām nodrošina tīkla drošību, tīkls maksā par to ar kriptovalūtas palīdzību (process ir pilnībā automatizēts un nav ne no viena atkarīgs).

Kas ir mining ferma?

Šī ir iekārta, kas ir sakompilēta izmantojot datora komponentes un ir domāta jebkādu kriptovalūtu sistēmas izstrādei.

Jaunu lietotāju skaits pastāvīgi aug, it īpaši ņemot vērā kriptovalūtas investīciju un tehnisko pievilcību. Sakarā ar augošo transakciju skaitu, nepieciešami papildus aprīkojumi to apstiprināšanai. Šādā veidā, šī virziena aktualitāte saglabāsies un augs reizē ar jaunu lietotāju un jaunu kriptovalūtu parādīšanos.

Kas ir OTC tirgi?

Ārpusbiržas tirgus (OTC) – tas ir tirgus, kur finanšu instrumenti (valūta, akcijas, produkti) tiek tirgoti starp divām pusēm. Ārpusbiržas tirgum nav fiziskas atrašanās vietas – tirgošanās notiek elektroniskā formā.