34.229.63.28

Kā uzinstalēt SSL-sertifikātu?

Kā uzinstalēt SSL-sertifikātu?

Uzstādīšanas process nav grūts, bet ir atkarīgs no servera programmatūras, kur ir jāuzstāda sertifikātu

Lai iegādātos SSL-sertifikātu, jums būs jāģenerē CSR (Certificate Signing Request) jūsu serverī. CSR ir šifrēta teksta gabals, kas satur informāciju par jūsu uzņēmumu un domēna nosaukumu.

Pieprasījums apstiprināšanai sertifikāta izsniegšanai, jūs saņemat uz jūsu e-pastu, kurai jābūt tajā pašā domēnā, uz kuru tiks izdots SSL-sertifikāts. Pats par sevi, SSL-sertifikāts ir teksta fails, kurš satur šifrētu informāciju, kuru jūsu serveris varēs atšifrēt instalēšanas laikā.


Uzstādīšana uz cPanel

Uzstādot sertifikātu uz cPanel, dodieties uz SSL / TLS Manager. Tālāk laukā Certificate ievadiet jūsu sertifikātu kurš bija nosūtīts jums, Key laukā ievadiet CSR ģeneratora atslēgu


Uzstādīšana uz ISPmanager

Izvēlēties “SSL-certificates”. Tālāk laukā Certificate ievadiet jūsu sertifikātu kurš bija nosūtīts jums, Key laukā ievadiet CSR ģeneratora atslēgu.


Uzstādīšana uz VestaCP

Izvelēties WEB sadaļu un noklikšķiniet uz Add Web Domain vai edit ja jūs jau esat izveidojis domēnu. Atzīmējiet SSL Support. SSL Certificate laukā ievadiet sertifikātu kurš bija nosūtīts jums, Key laukā ievadiet CSR ģeneratora atslēgu.