Kas ir SEO optimizācija?

Turpinot lietot mājas lapu cloudhosting.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk. Piekrītu

Kas ir SEO optimizācija?

Lai piesaistītu vairāk apmeklētāju mājas lapai, jums ir nepieciešams veicināt jūsu mājas lapu meklētājprogrammās. Lai mājas lapa būtu uz priekšējās lapās meklētājprogrammās, jums jāzina optimizācijas un mājas lapas veicināšanas pamatus, un jāspēj tos izmantot.

SEO (Search Engine Optimization), kas nozīmē, meklētājprogrammas optimizācija vai optimizācija meklētājprogrammām.

Augstāks ir jūsu mājas lapas meklētājprogrammu rezultāts, lielāka iespēja, ka apmeklētājs dosies uz jūsu mājas lapu, jo aptuveni 100% nāk no pirmajiem trim saites meklēšanas rezultātiem, desmitdaļa no pirmajā lapā - 20-50% lietotāji. No otras lapas 10-20%.


SEO-optimizāciju var iedalīt trijās daļās:

  • Iekšējā optimizācija. Tas ietver Iespējamo kļūdu labošanai, kontenta pievienošana un rediģēšana, jūsu mājas lapas HTML kods, u.c.

    Cik efektīvs būs pirmais solis ir atkarīgi no jūsu zināšanas šajā jomā. Arī jāņem vērā, ka meklētājprogrammas algoritmi ir nedaudz atšķirīgas, un tāpēc Google optimizācija būs mazliet atšķirīga no Yandex optimizācijas.

  • Mājas lapas reklāma. Ar šo soli ir nepieciešami lai pavirzīt resursu uz pirmo pozīciju ar grupas darbību palīdzību, kurus darbības veic ārpus teritorijas (citās mājas lapās, rakstu katalogos, forumos, grāmatzīmēs, un citās vietās), kuras uzdevums ir palielināt atskaites masu un veicināt mājas lapu ar mērķtiecīgām pieprasījumiem, kā arī palielināt savu uzticamību. To sauc par mājas lapas veicināšanu vai ārēja optimizācija.
  • Trešā solī ir jāsaglabā sasniegto līmeni un uzlabot rezultātus. Jānover šo un konkurentu rezultātus, izmaiņas atslēgvārdiem, teksta saites, mājas lapa saturu, vietas regulēšana – tas viss ir jānover prātā, lai saglabātu pozīciju.