MikroTik. RouterOS paketes

Turpinot lietot mājas lapu cloudhosting.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk. Piekrītu

MikroTik. RouterOS paketes

RouterOS komplektā ietilpst īpašs pakotņu komplekts, kas nodrošina pamata funkcionalitāti. Tā kā šī operētājsistēma ir diezgan daudzpusīga, ir daudz pakotņu, kas paplašina šīs tīkla sistēmas funkcionalitāti. Paketes piegādā tikai Mikrotik , un tās nevar piegādāt no trešo pušu izstrādātājiem. Lai izveidotu savienojumu ar pakotni, tā ir jālejupielādē no oficiālās lapas, jāizsaiņo un jāievieto maršrutētāja saknē. Pēc pārstartēšanas šī pakotne tiks instalēta.

Iepakojuma pieejamība var atšķirties no izvēlētās platformas (mipsle, mipsbe, ppc, x86). Galvenā pakete ir pakete sistēma , to nevar noņemt, tā ir noklusējuma iestatīšana visos maršrutētājos. Bez tam “ārpus kastes” ierīces Mikrotik piegādē ir iekļauts diezgan liels skaits iepakojumu. Šajā paketē ietilpst DHCP, ppp un citi. Ir vērts atcerēties, ka šīs paketes nav obligātas un tās var atspējot vai noņemt no maršrutētāja..

Paketes var instalēt sadaļā / system package

Mājas vai biroja maršrutētājam ir pietiekami atstāt minimālo pakešu skaitu, lai ietaupītu maršrutētāja resursus. Tie ir uzlaboti rīki - tīkla diagnostikas pakete, dhcp - DHCP servera un klienta pakete, ppp - VPN serveris un klients, drošība - drošs savienojums ar WinBox, sistēma - noklusējuma pakete, bezvadu - bezvadu tīkla atbalsta pakete.

Lai atspējotu pakotni, jums tā jāizvēlas un jānoklikšķina uz pogas "Atspējot" - tas ieplānos paketi atspējot nākamajā ierīces restartēšanā. Nospiežot pogu "Atinstalēt" , atsāknēšanas laikā pakotne tiks noņemta. Poga "Unchedule" - izdzēsīs ieplānoto uzdevumu atlasītajai pakotnei.

Iepakojumu saraksts

advanced-tools (mipsle, mipsbe, ppc, x86) Pinga rīki. netwatch, ip-scan, sms rīks, wake-on-LAN

calea (mipsle, mipsbe, ppc, x86) Pakotne, kas nodrošina iespēju pārtvert un reģistrēt tīkla trafiku, izmantojot ugunsmūra kārtulas, un var darboties arī kā krātuves serveris. 1994. gada oktobrī ASV Kongress veica papildu pasākumus, lai aizsargātu sabiedrības un valsts drošību, ieviešot Likuma par sakaru palīdzību likuma izpildei (CALEA) noteikumus. Viens no galvenajiem CALEA uzdevumiem bija šādas speciālo dienestu un operatoru mijiedarbības sistēmas veidošana, kurā tiesībsargājošajām iestādēm nevajadzētu būt katras komunikācijas tehnoloģijas saviem speciālistiem, bet būtu iespēja saņemt no dienesta sniedzējiem gatavu, interesantu informāciju par operatīvās meklēšanas pasākumu veikšanu.

dhcp (mipsle, mipsbe, ppc, x86) Dinamiskā resursdatora vadības protokols. Ietver iespēju izmantot DHCP serveri un DHCP klientu.

gps (mipsle, mipsbe, ppc, x86) GPS (globālās pozicionēšanas sistēmas) atbalsts. Pakete ir nepieciešama, pievienojot ārēju GPS moduli.

hotspot (mipsle, mipsbe, ppc, x86) Maršrutētājā iespējo HOTSPOT serveri.

ipv6 (mipsle, mipsbe, ppc, x86) Atbalsts IPv6 protokolam.

mpls (mipsle, mipsbe, ppc, x86) MPLS (Multi Protocol Labels Switching) atbalsta iespējošana. Mehānisms augstas veiktspējas telekomunikāciju tīklā, kas datus pārsūta no viena tīkla mezgla uz citu, izmantojot tagus.

multicast (mipsle, mipsbe, ppc, x86) Multiraides atbalsts ir ieslēgts.

ntp (mipsle, mipsbe, ppc, x86) Iekļauj NTP serveri un klientu maršrutētājā. Ir vērts teikt, ka SNTP klients jau ir iekļauts sistēmas paketē, un, ja jums nav nepieciešams NTP serveris, nav jēgas to instalēt.

openflow (mipsle, mipsbe, ppc, x86) Ietver OpenFlow atbalstu.

ppp (mipsle, mipsbe, ppc, x86) Ietver MlPPP klientu, PPP, PPTP, L2TP, PPPoE, ISDN PPP klientus un serveri.

routerboard (mipsle, mipsbe, ppc, x86) Piekļūstiet un kontrolējiet RouterBOOT. Informācija par RouterBOARD.

routing (mipsle, mipsbe, ppc, x86) Ietver atbalstu dinamiskiem maršrutēšanas protokoliem RIP, BGP, OSPF, kā arī BFD un maršruta filtriem.

security (mipsle, mipsbe, ppc, x86) Ietver atbalstu IPSEC, SSH un Secure WinBox

system (mipsle, mipsbe, ppc, x86) Pamata pakete, kas ietver statisko maršrutēšanu, ip adreses, sNTP, telnet, API, rindas, ugunsmūri, tīmekļa starpniekserveri, DNS kešatmiņu, TFTP, IP kopu, SNMP, pakešu sniffer, e-pasta sūtīšanas rīku, grafiku, joslas platuma pārbaudi, lāpu, EoIP, IPIP, pāreja, VLAN, VRRP. Papildus - MetaROUTER, virtualizācija.

ups (mipsle, mipsbe, ppc, x86) Ietver APC UPS vadības saskarni.

user-manager (mipsle, mipsbe, ppc, x86) MikroTik lietotāju pārvaldnieks - norēķini no Mikrotik.

wireless (mipsle, mipsbe, ppc, x86) Pakete, kas nodrošina bezvadu saskarni Mikrotik.

arlan (x86) Atbalsts Aironet Arlan - Legacy Wireless Technology.

isdn (x86) ISDN modema atbalsts.

lcd (x86) Atbalsts trešo pušu LCD paneļiem, kas savienojas, izmantojot seriālo / paralēlo portu. RouterBoard iegultiem skārienpaliktņiem nav nepieciešama pakete.

radiolan (x86) Ietver atbalstu RadioLan kartēm.

synchronous (x86) FarSync atbalsts. Kalpoja replikācijai.

xen ( discontinued x86) XEN virtualizācija - iespējojiet virtualizāciju.

kvm (x86) KVM virtualizācija - iespējojiet virtualizāciju.

tr-069 (mipsle, mipsbe, ppc, x86) Tehniskais ziņojums 069 - CPE WAN pārvaldības protokols (CWMP) ierīču attālajai pārvaldībai.

routeros-mipsle (mipsle) Iepakojums mipsle platformai (RB100, RB500). Pēc noklusējuma ietver sistēmu, tīklāju, bezvadu, PPP, drošību, MPLS, uzlabotos rīkus, DCCP, maršrutētāju, IPv6, maršrutēšanu.

routeros-mipsbe (mipsbe) Iepakojums mipsbe platformai (RB400). Pēc noklusējuma ietver sistēmu, tīklāju, bezvadu, PPP, drošību, MPLS, uzlabotos rīkus, DCCP, maršrutētāju, IPv6, maršrutēšanu.

routeros-powerpc (ppc) Iepakojums mipsbe platformai (RB400). Pēc noklusējuma ietver sistēmu, tīklāju, bezvadu, PPP, drošību, MPLS, uzlabotos rīkus, DCCP, maršrutētāju, IPv6, maršrutēšanu.

routeros-x86 (x86) Pakete x86 platformām (Intel / AMD PC, RB230). Pēc noklusējuma ietver sistēmu, tīklāju, bezvadu, PPP, drošību, MPLS, uzlabotos rīkus, DCCP, maršrutētāju, IPv6, maršrutēšanu.