Virtuālā darba vieta (DaaS vai VDI)

Turpinot lietot mājas lapu cloudhosting.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk. Piekrītu

Virtuālā darba vieta (DaaS vai VDI)

Virtuālā darba vieta (DaaS vai VDI) ir izvietota operētājsistēma ar nepieciešamo programmatūru pakalpojumu sniedzēja pusē, kas ļauj darbiniekiem strādāt bez nepieciešamības pēc galddatoriem. Lai organizētu darba vietu darbiniekam, būs nepieciešams tikai monitors, informācijas ievades līdzekļi (pele un tastatūra), jebkura iekārta (pašreizējie personālie datori, vecie vājas jaudas datori, īpaši klienti, kas ir daudz lētāki nekā personālie datori) un piekļuve internetam. Izmantojot šo pieeju, darbinieks darba laikā nepamanīs atšķirību, un mēs turpmāk aprakstīsim šādu izmaiņu nozīmi organizācijai..

Virtuālās darbvirsmas (DaaS vai VDI) priekšrocības salīdzinājumā ar fizisko datoru:

 • Datu un biznesa informācijas drošība
 • Samazināti kapitālie izdevumi aparatūrai un programmatūrai
 • Sistēmas administrēšanas izmaksu samazināšana, vienkāršojot piekļuvi darba vietai (attāla piekļuve visai infrastruktūrai)
 • Ērta darba plūsmas un korporatīvo tīklu organizēšana
 • Iespēja jebkurā laikā palielināt vai samazināt virtuālo darbvirsmu skaitu

Ko organizācijai dod virtuālo galddatoru ieviešana?

 • Jūs saņemat pilnīgi jaunu pieeju IT infrastruktūras izmaksām. Organizācijai vajadzēs ievērojami mazāk inženieru un sistēmu administratoru, jo tiek vienkāršots darbinieku savienošanas un aprīkojuma uzturēšanas process. Izmantojot virtuālos galddatorus, jums nekas nav jāpērk "rezervē". Jūs uzņemat tieši tik daudz darba vietu, cik jums šobrīd nepieciešams, ja jums tas nepieciešams, jūs to pārtraucat, ja jums to jāpapildina jebkurā dienā. Virtuālo darbstaciju parametrus (operatīvo atmiņu, procesorus, cieto disku, programmatūru) nosaka arī jūs. Infrastruktūras un uzturēšanas izmaksu samazināšana, pārejot uz virtuālajiem galddatoriem, sasniedz 35–40%.
 • Darbinieku aprīkojuma iegādes, modernizācijas un uzturēšanas izmaksu samazināšana. Sākotnēji, pieņemot lēmumu pāriet uz virtuālajiem galddatoriem, varat izmantot visu aprīkojumu, kas pašlaik tiek izmantots, taču nākotnē būs iespējams izmantot īpašu aprīkojumu, kas ir daudz lētāks nekā pilnvērtīgs dators un kalpo daudz ilgāk. Daži plānu klientu gadījumi var strādāt bez apkopes un izslēgšanas 5 gadus, kas ir īpaši svarīgi, piemēram, samazinot zvanu centra nepārtrauktas darbības organizēšanas izmaksas. Sliktas veiktspējas dēļ jūs pat varat atkārtoti izmantot jau nederīgus datorus, jo virtuālajiem galddatoriem organizācijas pusē ir nepieciešama minimāla jauda.
 • VDI vai virtuālā darbvirsma uzlabo uzņēmumu komerciālo drošību un aizsargā pret datu noplūdi. Administratori var izveidot virkni noteikumu, kas neļautu negodīgam darbiniekam kopēt uzņēmumam svarīgus un vērtīgus datus. Viens no populārākajiem pasākumiem ir zibatmiņas disku izmantošanas aizliegšana un tālruņa pievienošana. Katram darbiniekam vai darbinieku grupai varat individuāli konfigurēt viņa darba vietas lietošanas noteikumus, varat organizēt darbam nepieciešamo resursu balto sarakstu vai organizēt visu cietajos diskos ierakstīto failu pretvīrusu skenēšanu.
 • Tas vienkāršo administrēšanu un samazina nepieciešamo personālu, lai atbalstītu aprīkojumu, jo aprīkojums kļūst vienkāršāks un visa administrēšana tiek veikta attālināti. Tagad sistēmas administratoram nevajadzēs visu laiku atrasties birojā, lai tiktu galā ar operētājsistēmas un programmu problēmām. Tas ir īpaši noderīgi, ja organizācijai ir vairāki biroji vai filiāles dažādās pilsētās.
 • Dublējiet katru dienu. Šī funkcija pasargās darbiniekus no datu glabāšanas sistēmu un cieto disku kļūmēm. Bet pats galvenais, dublēšana neļaus negodīgiem darbiniekiem izdzēst datus, aizejot vai nonākot konfliktā. Ja darbinieks izdzēš svarīgus datus, tos var ātri atjaunot.

Kam?

Šis risinājums ir elastīgs un piemērots visu izmēru uzņēmumiem..

Lielo un vidējo uzņēmumu galvenā priekšrocība ir izmaksu samazināšana. Pēc mūsu pieredzes, pēc pārejas uz VDI, izmaksas tiek samazinātas par 35–40%.

Mazo uzņēmumu galvenā priekšrocība ir risinājuma uzticamība un ātrs atbalsts. Parasti maziem uzņēmumiem nav rezerves aprīkojuma, un pat vienas darbavietas kļūme rada problēmas. Lai atrisinātu problēmu, ir nepieciešams piezvanīt trešo pušu speciālistiem, un dažos gadījumos tas prasa dārgu remontu. Izmantojot VDI, šādas problēmas nevar būt, jo visas darbības un datu glabāšana ir nodrošinātāja pusē..

Šeit tiek aplūkoti tikai īpaši VDI piemērošanas gadījumi, taču mēs uzskatām, ka VDI pielietojums ir daudz plašāks un katrs bizness to var definēt pats un atrast izdevīgas priekšrocības..

Sadarbības ar mums iezīmes:

 • Individuāla pieeja. Mēs palīdzēsim jums aprēķināt nepieciešamo resursu daudzumu, lai sakārtotu nepieciešamo darba vietu skaitu, aprēķinātu nepieciešamo licenču izmaksas un pastāstītu par pareizu migrācijas un datu pārsūtīšanas procesa organizāciju.
 • Mūsdienīga infrastruktūra. Tas ir svarīgi, jo darbiniekiem nevajadzētu izjust pāreju no stacionāras darba vietas uz virtuālu platformu.
 • Pieredze projektu īstenošanā virtuālo darbavietu nodrošināšanai pēc DaaS un VDI modeļa lielajiem klientiem.