Profesionāli
hostinga risinājumi

Turpinot lietot mājas lapu cloudhosting.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk. Piekrītu

Ātrs hostings Eiropā un Latvijā ir tieši tas, kas vajadzīgs, lai nodrošinātu piekļuvi Jūsu mājas lapai lietotājiem internetā un padarītu Jūsu biznesu zināmu visiem! Ātrs Hostings ir svarīgs nosacījums mājas lapas kvalitātei.

Virtuālais serveris ir neatņemama un svarīga projekta sastāvdaļa, kā arī uzņēmuma augstas kvalitātes un stabila darba noteicošais faktors. Izvēlieties labāko virtuālā servera plānu tieši Jūsu vajadzībām!

Tagad Jums nav nepieciešams iegādāties serveri, nomājiet to no Cloudhosting un baudiet visas priekšrocības ar ātrgaitas interneta piekļuvi. Izdalītais serveris būs Jūsu labākais palīgs jaudīgiem un nestandarta risinājumiem!

Serveris stāv putekļos un bez dzesēšanas? Kompānija Cloudhosting piedāvā izvietot Jūsu serveri modernā datu centrā aprīkotā ar diennakts dzesēšanu, apsardzi, video novērošanu un nepārtrauktu ātrgaitas interneta pieslēgumu!

Vai Jūsu kompānijai trūkst savas identitātes Internetā? Kompānija Cloudhosting piedāvā reģistrēt Jūsu domēna vārdu un pēc nepieciešamības izvietot to uz saviem NS serveriem!

SSL-sertifikāts — tā ir Jūsu mājaslapas digitālā identitāte, kura kalpo kā apstiprinājums tam, ka datu apmaiņa starp Jūsu mājaslapu un pārlūkprogrammu notiek pa aizsargātu un drošu kanālu.

Vai nepieciešama programma, bet neizdodas atrast licenci par apmierinošu cenu? Kompānija Cloudhosting piedāvā visplašāko klāstu ar dažādu programmu licencēm par pieņemamām cenām!

Darbinieka dators palicis lēns un silda telpu labāk kā apkure? Serveris strādā lēnāk nekā dienā, kad tika iegādāts? Šos un citus sasāpējušos jautājumus palīdzēs atrisināt kompānijas IT apkalpošana.

Nepieciešams serveris ar 192 kodolu procesoru, 12TB operatīvo atmiņu un 300TB cieto disku? Zvani mums un mēs palīdzēsim atrast labāko risinājumu tieši Jums par pieņemamu cenu!

Profesionāli Hostinga risinājumi

Pēdējos gados parādījās daudz web hostingu risinājumi. Ir daudz plānu, kuri atbilst katram pieprasījumam. Ja Jums ir maza vai pat vidēja biznesa web-lapa, kura ir vairāk vai mazāk unikāla Jūsu uzņēmumam, tad ir nepieciešami iedziļināties uz biznesa hostinga plānos. Šie plāni var ietvert privātu vietu vidējiem un mazajiem mājas lapām. Šādus kontus parasti izmanto kā shared web hostingu.

Risinājumi web-hostingām parādās pat ar virtuālo un Izdalīto serveriem. Virtuālie privātie serveri izmantojas virtuālos serveros un atbalsta mājas-lapas plašas vajadzības un prasības. Tas var ietvert mājas-lapus, kuri prasa vairākus hostinga un web izstrādātājus, kuri meklē ērtus risinājumus. Vēl ir iespēja veikt autonomu e-pasta serveri.

Cits web-hostinga risinājums ir izdalītie serveri. Šie izdalītie serveri atrodas privāta web-servera vadībā. Kad mēs runājam par uzticamību, drošību un veiktspēju, izdalītie serveri ir serveri, kuri pierāda, ka viņi ir labākie visā pasaulē. Izdalītie serveri var viegli parūpēties par pat visprasīgāko mājas-lapu.

Biznesa pasaulē konkurence ir stipra. Tas ir iemesls, kāpēc daudzi uzņēmumi cenšas iegūt labu konkurētspēju, strādājot kādā konkrētā jomā. Mākoņu hostings ir praktiski jauns pakalpojums tirgū un daudzi uzņēmumi grib uztaisīt mākoņa hostingu kā savu piedāvājumu klientiem.

Mākoņu hostings ir visjaunākā pieejama platforma hostinga risinājumam. Tehniskie entuaziasti uzskat mākoņu tehnoloģiju par mākslu. Mākonis nodrošina ātru, ņemot vērā prasības hostingu. Mākonis – ir serveru tikls, kuri ir saistīti ar sev pašu. Lietotāji var uzlabot savu uzņēmējdarbību, neraizējoties par papildām izmaksām un inventāru. Jo mākoņu serveri ne atrodas tajā pašā datu centrā.

Lai gan mākoņi un hostings turpina pieaugt, arvien vairāk uzņēmumi un organizācijas meklē ekspertus, kuri var rūpēties par slodzi. Uzņēmumi meklē hostinga pakalpojumus, kuri var apmierināt viņas mainīgajās vajadzībās. Mākoņu hostings ir ļoti labs risinājums daudziem uzņēmumiem, kuriem ir nepieciešams hostinga risinājums, kurš dod vairāk tradicionālus hostinga plānus.

Daudzi uzņēmumi piedāvā gan privātus, gan valsts mākoņa hostinga pakalpojumus pat viselastīgākajiem iespējām. Dažreiz tie paredz arī drošību un datu centra uzticamību divdesmit četras stundas diennaktī. Tādējādi uzņēmumiem, kas izmanto mākoņa hostingu būtu nepārtraukts dienests.

Hostinga risinājumi mājas-lapām ir daudz plānu, kas atšķiras viens no otra, bet ir rekomendēts labi apskatīt prasības un detaļas, pirms sākt sadarbību. Arī pārbaudiet, vai jūs varat atļaut sev tādu plānu. Pilnīgs un pareizs risinājums būs kolekcionēt visu vajadzīgo. Tas var ietvert sevī spam bloķēšanu, tirgotāja kontu, kas pieņem kredītkartes informāciju mājas-lapā, lai būtu pietiekami droša naudas pārskatījumiem, drošības sertifikāti, piemēram, sniedzot šifrētu informāciju par kredītkartēm, web dizains, lietotāju programmēšana, domēna vārdi, u.c.

Ar dažādām iespējām, kas ir pieejami klientiem šodien, mērķis ir nodrošināt vislabāko servisu un apmierināt klientu. Organizācijām un uzņēmumiem ir nepieciešams izpētīt pieejamās iespējas un salīdzināt alternatīvas. Reputācijas meklēšana un kvalitāti ir galvenie punkti, lai iegūtu labu kombināciju.