Attālināts darbs

Turpinot lietot mājas lapu cloudhosting.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk. Piekrītu

Attālināts darbs

2020. gada tendence ir masveida uzņēmumu un valdības organizāciju pāreja uz attālinātu darbu. Un šī tendence pastāvīgi turpināsies vienā vai otrā pakāpē. Process darbiniekiem un darba devējiem bieži ir ērts, taču tam ir riski, kas saistīti ar informācijas drošību un darba procesu efektivitāti. Uzbrucēji jau ir reaģējuši uz izmaiņām: hakeru aktivitāte pēdējos mēnešos ir nopietni palielinājusies un turpinās pieaugt katru dienu..

Kāpēc neaizsargāts tāldarbs apdraud organizācijas?

  • Konfidenciālas informācijas zaudēšana.
  • Iebrucēju iekļūšana uzņēmuma infrastruktūrā.
  • Tiešie finanšu zaudējumi, iesaistoties krāpnieciskās shēmās.
  • Reputācijas kaitējums.
  • Zema efektivitāte un darbinieku produktivitāte.

Kas ir nepieciešams, lai tiek kontrolēti un aizsargāti?

  • Lietotāju personālie un korporatīvie datori
  • Lietotāju mobilās ierīces
  • Organizāciju pakalpojumi
  • Savienojuma kanāli.

Kā samazināt riskus?

Mēs esam sagatavojuši vairākus pasākumus, lai palīdzētu jums aizsargāt jūsu datus un attālināti organizēt darbinieku darbu. Risinājumus var ieviest gan atsevišķi, gan kompleksā, un mūsu speciālisti ir gatavi veikt auditu un sagatavot jums labāko piedāvājumu.

Korporatīvo un personisko ierīču aizsardzība

VPN klientu (Check Point, Fortinet, Palo Alto), galapunktu aizsardzības aģentu (Check Point SandBlast Agent, Fortinet FortiClient, Palo Alto Global Protect Agent) un mobilo ierīču pārvaldības / uzņēmuma mobilitātes pārvaldības (MobileIron) risinājumu uzstādīšana korporatīvajiem un personālajiem ierīces (ieskaitot mobilās ierīces), kā arī ugunsmūra politikas nostiprināšana un lomu modeļa ieviešana piekļuvei resursiem.

Darbinieku kontrole

Piekļuves un visas informācijas plūsmas, kas šķērso perimetru, kontrole, krāpniecisku shēmu atklāšana un incidentu izmeklēšana, darbinieku efektivitātes analīze un viņu lojalitātes noteikšana.

Attālās autentifikācijas aizsardzība

Divfaktoru autentifikācijas konfigurēšana personālajā datorā un mobilajās ierīcēs, lai nodrošinātu biznesa procesu drošību (ESET drošā autentifikācija, SafeNet autentifikācijas pakalpojums, Indeed Access Manager).

Iespiešanās pārbaude

Drošības tehniskā analīze, lai apdraudētu attālā savienojuma pakalpojumus, kā arī ieteikumu sagatavošana ievainojamību novēršanai un aizsardzības līmeņa paaugstināšanai.

Informētības paaugstināšana informācijas drošības jomā

Darbinieku apmācība drošam darbam ar attālinātu piekļuvi un zināšanu kontroli.