Kā es varu pieslēgt manu Mac uz Windows?

Turpinot lietot mājas lapu cloudhosting.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk. Piekrītu

Kā es varu pieslēgt manu Mac uz Windows?

Mac lietotāji, kas strādā savā dzimtajā Unix vidē, pārzina termināļa izmantošanu SSH savos Linux balstītajos serveros. Ja izmantojat Mac, lai pieteiktos Windows vidē, vai otrādi, uzdevumu veic atšķirīgi. Logu mašīnas izmanto citu protokolu, vienu ar piemērotu nosaukumu RDP (Remote Desktop Protocol). Apmācībai mēs izpētīsim, kā izmantot jūsu Mac, lai izveidotu savienojumu ar Windows serveri. Sāksim!

 • Mac OS X El Capitan - versija 10.11.16 un jaunāka
 • Windows Server 2016 un tā IP adrese
 • 1. darbība. Atveriet meklētāju >> Lietojumprogrammas >> App Store. Mēs apmeklēsim App Store, lai lejupielādētu Microsoft Remote Desktop.

  2. solis. Izmantojiet meklēšanas joslu, lai atrastu Microsoft attālo darbvirsmu. Atlasiet Saņemt >> Instalēt lietotni. Pēc instalēšanas mapē Lietojumprogrammas noklikšķiniet uz Microsoft attālā darbvirsmas ikonas.

  Piezīme

  iCloud ir absolūti bezmaksas, taču tām ir nepieciešama derīga kredītkarte, pat bezmaksas lietotnēm

  3. darbība: palaidiet lietotni, atrodot to mapē Lietojumprogrammas.

  4. solis. Lai izveidotu savienojumu, atlasiet + Jauns un aizpildiet informāciju Windows servera iezīmētajos lodziņos.

  Savienojuma nosaukums: Segvārds šī savienojuma identificēšanai

  Datora nosaukums: Loga servera IP adrese

  Lietotājvārds: administrators

  Tas šķiet pretrunīgi intuitīvs, taču aizveriet rediģēšanas logu, lai saglabātu iestatījumus. Tūlīt serveris tiek parādīts sarakstā Mani darbvirsmas. Tas šķiet pretrunīgi intuitīvs, taču aizveriet rediģēšanas logu, lai saglabātu iestatījumus. Tūlīt serveris tiek parādīts sarakstā Mani darbvirsmas.

  5. solis: noklikšķiniet uz servera nosaukuma, lai izveidotu savienojumu ar Windows vidi. Ja visa informācija tika ievadīta pareizi, redzēsit loga vidi ar pazīstamo Windows darbvirsmas fonu.