Kas ir Cloud server?

Turpinot lietot mājas lapu cloudhosting.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk. Piekrītu

Kas ir Cloud server?

Cloud server (Mākoņa serveris) - tas ir hostinga veids, uz kuru pakāpeniski virzās visas lielāki projekti, jo izmaksas par šāda veida hostinga ir zemākas nekā servera noma, un tas ir daudz ērtāk.


Mākoņa serveris – tas ir serveris, kurš dod Jums iespēju jebkurā brīdī palielināt savas spējas, ja projekts attīstās un prasa vairāk resursus. Jūs varat konfigurēt serveri, kā jūs vēlaties, jums būs pilna root piekļuva Linux izplatīšanai, kādu jūs izvēlēties un liekat.

Šāda servera cena ir atkarīga no tās spēka, un cena būs atkarīga no jūsu hostinga tiešu resursa summu, kurus izmanto jūsu mājas-lapa.


Atšķirība starp Cloud un Dedicated serveri ir tas, ka jūs varat jebkurā brīdī palielināt servera spēku, un jums nebūs vajadzības pārtraukt servera darbu un sūtīt visus datus uz jaunu serveri, vai arī gaidīt, kad jūsu serveris tiks paplašināts.


Atšķirība starp Cloud un VPS serveriem ir tā, ka daudzi VPS negarantē jums tos resursus, kuri tiek sniegti, citi lietotāji ar lielākiem projektiem var palēnināt jūsu portāla darbību. Bet ar Cloud jums ir garantēta šie resursi, par kuriem jūs maksāt.