Kas ir SSL sertifikāti un kam tie vajadzīgi?

Turpinot lietot mājas lapu cloudhosting.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk. Piekrītu

Kas ir SSL sertifikāti un kam tie vajadzīgi?

Kontrolējot veiksmīgu interneta biznesu, jums ir jānodrošina savus klientus, ka visa informācija, ko viņi sniedz būs konfidenciāla. Ja klients nebūs pārliecināts, nebūs uzticības.

Arvien vairāk cilvēku pievērš uzmanību atslēgai adrešu joslā un konsoles "https".

SSL-sertifikāts adrešu joslā

SSL-sertifikāts kalpos kā garantija, ka nododamie dati tiks pasargāti ar drošu šifrēšanas algoritmu un nebūs pieejami trešajām personām nesankcionētai apskatei.

Uzņēmuma mājaslapa, aizsargāta ar SSL sertifikātu, ievieš klientā vairāk ticības, un Jūsu bizness izskatās daudz drošāks un likumīgs. Tas dod neapstrīdamu konkurētspējas priekšrocības elektroniskās komercijas pasaulē.

SSL sertifikātus var iedalīt vairākās grupās:

  • Ar domēna pārbaudi (DV) – Sākuma līmeņa SSL-sertifikāti ar domēna pārbaudi ir viens no ātrāk izdodamajiem sertifikātu tipiem, tā kā neprasa nekādus dokumentus. Pārbaudes process ir vairāk kā vienkāršs, viss, kas Jums nepieciešams ir atbildēt uz automātisko validācijas vēstuli no sertifikācijas centra. Der tikai mazām mājaslapām.
  • Ar uzņēmuma pārbaudi (OV) — Biznesa klases SSL-sertifikātam nepieciešams apstiprināt domēna piederība, kā arī uzrādīt Jūsu uzņēmuma dokumentus. Izdošanas process aizņem aptuveni 2-3 darba dienas. Šis sertifikāts der korporatīvajām mājaslapām.
  • Ar paplašinātu pārbaudi (EV) - SSL-sertifikāti ar paplašinātu pārbaudi ir paši prestižākie visu sertifikātu vidū. Visiem apmeklētājiem pārlūkprogrammas adreses josla iezīmēsies zaļā krāsā, nekavējoties informējot par augsto aizsardzības līmeni. Šie paplašinājumi ir ideāli bankām un interneta veikaliem.